Советы невестам: Десята річниця весілля

Річниця весілля це завжди такий приємний і урочисте свято. Адже саме в цей день певну кількість років тому, ви зі своєю половинкою створили власну сім’ю, і присягнулися один одному у вічній любові, вірності і підтримки. Скептики і не вірять у любов (точніше ще не зустріли її) люди, кажуть, що тут немає нічого особливого, мовляв, пари по всьому світу живуть разом, заводять дітей і це стало абсолютно тривіальним подією. Але насправді все не так вже й просто, адже сім’я це велика відповідальність, це щось піднесене, то де ти повинен віддавати всього себе на благо іншій людині. Саме тому ще з давніх часів люди намагаються відзначати кожну річницю весілля, і навіть дали кожному року своє унікальне символічну назву.

Сьогодні ж ми поговоримо, про першу круглу дату спільного життя — 10 років з дня одруження. У народі ця дата називається рожевою або олов’яної весіллям. Вона називається саме так, тому що олово це міцний, але м’який метал. Саме також і пара за 10 років — має міцні відносини, але навчилася бути м’якою і податливою по відношенню один до одного.

Отже, як же краще відсвяткувати це свято? Найголовніше — це взяти з собою гарний настрій і веселу атмосферу. На річницю вашого одруження бажано покликати всіх тих людей, які були присутні на ньому. Якщо у багатьох не виходить або ви не маєте такими фінансовими можливостями і не можете влаштувати грандіозне святкування, то запросити варто тільки найближчих, і обов’язково ваших свідків.

Місце для свята потрібно вибирати також дуже ретельно, звертаючи увагу на декорування залу в ресторані, адже головним кольором в цей день має бути рожевий. Дуже символічним буде проведення свята в тому ж ресторані, що й десять років тому. Наприклад, якщо Ви зазначали своє весілля в ресторані «Гостинний двір», то поцікавтеся, чи функціонує він зараз. Варто сходити туди, подивитися, що вони можуть запропонувати вам по меню, обслуговування, декору і іншому. Не варто розраховувати, що за стільки років там все залишилося точно також як і в день вашого одруження. Прийшовши додому, поцікавтеся в інтернеті, задайте питання «Гостинний двір відгуки» і прочитайте все, що про нього говорять люди. Якщо все гаразд, то ви можете відчувати себе щасливчиком і сміливо влаштовувати своє свято саме там.

Подбайте про те, щоб в оздобленні банкетного залу були рожеві елементи, до приклад, рожеві скатертини, або ж стрічки на стільцях такого ж кольору. Необхідно не забути і про живі троянди — створити невеликі композиції і поставити їх на стіл. Олово також має бути присутнім на бенкеті. Олов’яні ложки і виделки це, звичайно ж, не вихід, але от по одній олов’яної вази або підставці на стіл можна подумати.

Також, можете передбачити і написати у запрошеннях, щоб на кожному з ваших гостей було щось рожеве. Зовсім необов’язково дівчатам облачатся в однотонне плаття, а чоловікам у такі ж сорочки. Цілком достатньо одягнути невелике кольє з рожевими камінчиками, або ж невеликого метелика.

 «Молодята» повинні бути одягнені у святкові кольори, а в їхніх кишенях повинна лежати оловянная ложка, яка буде символом міцної і довгої любові, і в той же час відганяти від пари нечисту силу, тобто служити оберегом. Виконуючи дані елементи традицій, і просто радіючи і згадуючи минулі роки — ви чудово проведете своє свято, про який ще довго буде згадувати той ресторан в місті Чернівці, Києві та будь-якому іншому.

Ще, рекомендуємо вам подбати і про продовження даного вечора. Можна провести ще одну шлюбну ніч на шовкових простирадлах, рожевого кольору і в пелюстках самого романтичного із квіток.

загрузка…